Arşiv depolama günümüzde birçok kişi ve kurumun ihtiyacı haline gelmiştir. Kurumsal firmalar, ofisler,  şirketler, hastaneler, devlet kuruluşları, hukuk büroları, noterler, danışmanlık ve yatırım kurumları bazı belge ve evraklarını belirli süreçler boyunca saklamak zorundadır. 

Kurumların kendi bünyelerinde yeterli alana sahip arşiv alanları yaratmaları her zaman mümkün değildir. Saklanması gereken evrak ve belge sayısı arttığı için yeni arşiv alanları oluşturmak zorlaşır. Arşiv depolama hizmeti ise bu soruna çözüm getiren en pratik yöntemdir. Kurum ve kuruluşların saklanması gereken her türlü belge ve kayıtlarının, yada kişilerin özel arşivlerinin güvenli bir ortamda depolanarak Arşiv depolama korunmaya alınması için gerekli olan hizmettir.

Arşiv Depolama Neden Gereklidir?

Kurum kuruluş veya şirketlerin faaliyet alanlarına ve çalışan personellerine ait belgeleri, dosyaları, kendileri için önemli olan dokümanları saklamaları güvenlik ve gizlilik açısından büyük önem taşır. Şirketlerin çalışmalarına ait özel raporlar, veriler, sözleşmeler, faturalar, ödeme makbuzları özenle korunması gereken belgeler arasındadır. 

Kuruluşlar saklama işlemini kendi bünyelerinde yapmak isteseler de zamanla alan yetersizliği sorunu baş gösterir. İş yerinde yeni çalışma alanları açma ihtiyacı doğduğunda ise arşivlemeye ayrılan alanlar sorun yaratmaya başlar. Arşiv depolama hizmetinden yararlanarak bu ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz.

Arşiv Depolama Size Ne Kazandırır?

Arşivlerinizi depolarımızda saklamak size güvenli bir depolama alanı ve sigortalı koruma hizmeti sunmaktadır. Sizin istediğiniz düzende dizilen belgelerinize ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilirsiniz. Depolanan arşiv belgeleriniz 24 saat boyunca özel güvenlikli bir alanda ve 7/24 güvenlik kameraları gözetimi altında korumaya alınır. Kurumsal ve bireysel arşivleriniz arşiv depolama hizmeti ile güvenceye alındığı için içiniz rahat eder. Saklanan arşivler her türlü fiziki yeterliliğe sahip bir alanda muhafaza edilir. Nem, toz ve haşerelere karşı korumalı depolar belgeleriniz için sağlıklı bir ortam sunar. Depolama alanları rutin olarak temizlenir ve havalandırılır. Tüm kapalı depo alanları erken alarm sistemine sahiptir.

Arşiv Depolamanın Size Sunduğu Avantajlar

  • Belge, dosya ve evraklarınızı arşiv depolama hizmeti alarak saklarsanız, şirket bünyesinde yeni çalışma alanlarına yer açabilirsiniz. Daha ferah ve geniş bir iş ortamınız olur. Dağınıklıktan kurtulursunuz
  • İşyerinde yaşanabilecek doğal afet, su baskını, yangın vb durumlarda dosyalarınız zarar görebilir hatta kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda arşiv depolama hizmetimizden yararlanarak bütün bu olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.
  • Günümüzde belge ve evraklar çoğunlukla dijital ortamda saklansada, yaşanabilecek bir siber saldırı sonucu verilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlar için arşivinizi fiziki olarak depolarımızda saklamanız bu olumsuzlukların önüne geçecektir.

Arşiv Depolama Özellikleri Nelerdir

  • 7/24 güvenlik önlemleri
  • Tüm arşiviniz doğal afetler ve olumsuz diğer tüm durumlar için sigortalanır
  • Depolarımız sıkı güvenlik önlemleri ile korunur ve siz istemediğiniz sürece kimse giriş çıkış yapamaz.
  • Dijital ortamda saklanması mümkün olmayan dosyalarınızı güvenle saklamanıza imkan verir.
  •  

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin