Ev eşyalarını verimli bir şekilde depolamak için öncelikle sahip olduğunuz eşyaları değerlendirmek ve her biri için en iyi depolama çözümlerini belirlemek önemlidir. En uygun eşya depolama seçeneklerini belirlemek için her bir öğenin boyutunu, şeklini ve kullanım amacını ve evinizdeki kullanılabilir alanı göz önünde bulundurun. Ev eşyalarını saklamak için bazı genel ipuçları şunları içerir:

 • Depolama alanlarınızın fazla dağınık olmasını önlemek için öğeleri düzenli olarak sıralayın ve düzenleyin
 • Öğeleri düzenli ve kolayca erişilebilir tutmak için raflar, dolaplar, çekmeceler ve kutular gibi çeşitli depolama çözümleri kullanın.
 • Aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için saklama kaplarını etiketleyin.
 • Evinizin depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için raflar ve istiflenebilir kaplar kullanarak dikey alandan yararlanın.
 • Açmak zorunda kalmadan içindekileri görmeyi kolaylaştırmak için şeffaf saklama kapları kullanın
 • Ayakkabılar için ayakkabı rafları ve daha küçük öğeler için çekmece düzenleyiciler gibi belirli öğeler için tasarlanmış depolama çözümlerini kullanmayı düşünün.

Çeşitli özelliklerde hizmet sağlayan nakliye firmaları seçeneklerinin çoğalması ile birlikte, nakliyat hizmetini sunan ama işinde profesyonelliğe ve müşteri memnuniyetine önem vermeyi ikinci plana atan birçok firma ortaya çıktı. Nakliyat ve depolama hizmeti almak isteyen müşterinin mevcut seçenekler arasından en iyisini seçmesi gittikçe zorlaşan bir durum haline geldi. Kişisel araçları ile günübirlik çalışıp hizmet veren şahıslar, hem güvenlik açısından hemde taşıma sırasında, depolama esnasında veya sonrasında yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri memnuniyetine yeterli önemi veremezler ve maddi zararların önüne geçemezler.

Bütün bu sorunlardan kurtulmak için %100 müşteri memnuniyeti ile içinde bulunduğumuz sektöre uygun yüksek kapasiteli araçlarla eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Belirlediğiniz eşyaları profesyonel ekibimiz yardımıyla,taşınacak eşyalara en uygun araç tipi ile istediğiniz yerden alıyor ve yüksek kapasiteli en son güvenlik teknolojileri ile korunan depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Eşya depolama Eşya depolama ve paketleme konusunda uzman olan ekibimiz sorunsuz bir depolama ve taşıma hizmeti sunuyor. Depolanan eşyaların tamamı toz kir ve neme karşı korunuyor ve taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı korunuyor.

Eşya depolama hizmeti tecrübe iş bilinci gerektiren bir hizmettir. Eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bizimle tanışın ve eşyalarınızı güvenle teslim edin.

Eşya Depolama Hizmetimizin Avantajları

Eşyalarınızı 24saat boyunca güvenlik kameraları ile izlenen, hava akışı sağlanan ve hijyen standartlarına uygun depolarımızda güvenle saklayabilirsiniz.

Yüksek standartlarda güvenlik.

 • En uygun hijyen koşulları.
 • Profesyonel ekip ile hizmet.
 • Yüksek kapasiteli araçlarımız.
 • Taşıma öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyeti.
 • 7/24 kesintisiz destek.
 •  
 • Geniş ve modern son teknoloji eşya depolarımız ile hizmetinizdeyiz.

Eşya Depolamanın Nedenleri

Günümüzde gerek kişisel saklama koşulları gerekse elinizde bulunan fazla eşyaları bulundurmak için yeterli alana sahip olmamak eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulmasını sağlamaktadır.

Evinizde bulunan eşyaları depolayabilirsiniz.

Atılmasını istemediğiniz ve saklamak için yeterli alanınızın olmadığı eşyaları depolayabilirsiniz.

Uzun sürecek olan seyahatlerinizde oturduğunuz eve kira vermeye devam etmek yerine, eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz.

Eşya Depolarımızın Başlıca Özellikleri

Depolarımız kalite standartlarına uygun, eşyalarınıza gerek kısa gerekse uzun vadede kalitelerini koruyacak ve sizi %100 memnun edecek şekilde tasarlanmıştır. 

Verimli Depolama alanı

Sonradan arttırılabilen alan seçeneği

Yangın söndürme sistemi

Düzenli haşere kontrolü

Zaman ayarlı ısı ve nem kontrolü

Duman alarm sensörü

Su baskını alarm sensörü

Yüksek güvenlikli kilitler

Otomatik havalandırma sistemi

24 Saat kamera kaydı

Paketleme hizmeti

Depo içlerinde sensörlü aydınlatmalar

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Eşya Depolama
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin