Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi ev taşıma ya da ev değiştirme olarak da bilinen ev taşıma, bir evdeki tüm eşyaların bir yerden başka bir yere paketlenmesi ve taşınması işlemidir. Bu, özellikle taşınma uzun bir mesafedeyse, karmaşık ve zaman alıcı bir süreç olabilir. Ev taşırken izlenecek bazı önemli adımlar şunları içerir:

  1. Taşınma tarihini belirlemek ve nakliyeyi ayarlamak da dahil olmak üzere taşınmayı dikkatli bir şekilde planlayın.
  2. Taşındığınızı kamu hizmetlerine, hizmet sağlayıcılara ve diğer önemli kişilere bildirin ve gerektiğinde hizmetlerin devredilmesini veya sonlandırılmasını sağlayın.
  3. Hemen ihtiyacınız olmayacak eşyalardan başlayarak ve taşımanın son gününe kadar erişmeniz gereken eşyalara doğru ilerleyerek evinizdeki eşyaları paketlemeye başlayın.
  4. Kutuları, içerikleri ve yeni konumdaki ait oldukları oda ile net bir şekilde etiketleyin.
  5. Profesyonel bir nakliye şirketi kiralayarak veya bir nakliye kamyonu kiralayarak ve kendiniz yaparak eşyaların nakliyesini düzenleyin.
  6. Eşyaları güvenli ve dengeli olduklarından emin olarak kamyona veya hareketli minibüse yükleyin.
  7. Gerekli güvenlik önlemlerini ve yönlendirme talimatlarını izleyerek öğeleri yeni konuma taşıyın.
  8. Öğeleri yeni konumda boşaltın ve uygun odalara taşıyın.

Ev taşımak zorlu ve stresli bir süreç olabilir, ancak dikkatli planlama ve organizasyon daha sorunsuz ilerlemesini sağlayabilir. Paketleme ve nakliyeyi ayarlamak için kendinize bol zaman ayırmak için sürece mümkün olduğunca erken başlamak önemlidir.

Şehir içi nakliyat hizmetimiz ile yeni yerleşeceğiniz eve eşyalarınızın güvenli şekilde nakledilmesi ve eşyalarınızın yerleştirilmesi gibi detaylı konular bir program içinde ilerler.

Emanet ettiğiniz eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve hiçbir zarar gelmeden nakliye işlemi tamamlanır. Şehir içi nakliyat hizmetimizin yanı sıra taşınmak zorunda olan ve yeni evini bakım ve tadilata alanlar için aradaki bekleme süresinde eşyalarınızı güvenli olarak depolarımızda saklayabiliriz. Bunun için bizden depolama hizmeti satın almanız gereklidir.

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin