Asansörlü nakliyat
esya depolama-asansorlu-nakliyat

Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü eşya taşımak, eşyaları bir bina içinde veya katlar arasında taşımak için verimli ve uygun bir yol olabilir. Malları asansörle taşımak için birkaç temel adımı izlemeniz gerekir:

 • Taşıdığınız eşyaların asansör kapılarından geçebilecek kadar küçük olduğundan ve asansörün ağırlık limitini aşmadığından emin olun.
 • Gerekirse, malları asansöre taşımak için bir el arabası veya araba kullanın.
 • Çıkmak istediğiniz katın butonuna basın ve asansörün gelmesini bekleyin.
 • Eşyaları asansöre dikkatlice yükleyin, eşit şekilde dengelendiklerinden ve kapıları engellemediklerinden emin olun.
 • Gideceğiniz kat için butona basın ve asansörün gelmesini bekleyin.
 • Malları asansörden dikkatli bir şekilde boşaltın ve son varış yerlerine taşıyın.

Asansör veya mallara zarar vermemek ve kazaları önlemek için asansörle mal taşırken dikkatli olunması önemlidir. Asansörü bu amaçla kullanmadan önce bina sahibinden veya yöneticisinden izin almanız gerekebilir.

Binaya Asansör Kurmak

Bir binaya asansör kurmak karmaşık ve pahalı bir süreç olabilir. Genellikle aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç adımı içerir:

 • Bina için en iyi asansör tipini ve boyutunu belirlemek için bir asansör imalatçısına veya montajcısına danışın.
 • Yerel inşaat ve güvenlik yetkililerinden gerekli izinleri ve onayları alın.
 • Asansör boşluğunun yeri, destek kirişlerinin ve diğer yapısal elemanların yerleşimi ve elektrik ve mekanik sistemlerin güzergahı dahil olmak üzere kurulum için ayrıntılı bir plan oluşturun.
 • Asansör boşluğunun önünde bulunan mevcut duvarları veya yapısal elemanları kaldırın.
 • Duvarlar, zeminler ve tavan ile gerekli destek kirişleri ve yapısal elemanlar dahil olmak üzere asansör boşluğunu monte edin.
 • Kabin, kaldırma sistemi, kontrol paneli ve kapı mekanizmaları dahil olmak üzere asansör ekipmanını kurun.
 • Asansörü, güç kaynağı, havalandırma sistemi ve yangın güvenlik sistemleri dahil olmak üzere binanın elektrik ve mekanik sistemlerine bağlayın.
 • Düzgün ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için asansörü test edin.

Bir binaya asansör kurmak karmaşık ve zaman alıcı bir süreç olabilir ve kurulumun doğru yapıldığından emin olmak için deneyimli profesyonellerle çalışmak önemlidir. Kurulumun boyutuna ve boyutuna bağlı olarak önemli olabilen maliyeti için bütçe ayırmak da önemlidir.

Mobil Asansör

Mobil asansör, insanları veya malları farklı seviyeler veya yükseklikler arasında taşımak için kullanılabilen bir tür portatif asansördür. Mobil asansörler tipik olarak geleneksel asansörlerden daha küçük ve daha esnektir ve bir konumdan diğerine kolayca taşınabilir. Genellikle, malzemeleri veya işçileri bir bina veya yapının farklı seviyelerine taşımak için güvenli ve uygun bir yol sağlayabilecekleri inşaat ve endüstriyel ortamlarda kullanılırlar. Bazı seyyar asansörler kamyon veya treyler üzerine monte edilirken diğerleri kendinden tahriklidir ve tek bir operatör tarafından kolaylıkla hareket ettirilebilir. Mobil asansörler tipik olarak geleneksel asansörlere göre daha ucuzdur ve kurulumu daha kolaydır, ancak tüm uygulamalar için uygun olmayabilir.

Günaydın Asansörlü Nakliyat olarak ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Evinizde kullanmadığınız, gereksiz gördüğünüz yada bulundurmak için yeterli alanınız olmayan eşyalarınızı evinize kadar gelip teslim alıyoruz. Hasar görmeyecek şekilde paketliyor taşıma sırasında ve depolama esnasında oluşabilecek sorunların tamamını ortadan kaldırıyoruz.

Ev eşyası depolama hizmeti tecrübe ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Depolama sırasında ev eşyalarınıza toz, kir, nem vb durumlara karşı tam koruma sağlıyor uzun süre depolarımızda kalan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesini sağlıyoruz.

Taşınma durumlarında eşyalarınızı evinize kadar gelip teslim aldıktan sonra depolarımızda saklıyoruz ve dilediğiniz bir adrese yeniden ulaştırıyoruz.

Ev eşyası depolama uygulamalarında profesyonel ekipler gelip eşyalarınızı Asansörlü Taşıma ile demonte ederek ambalajlıyor ve nakliyesini gerçekleştiriyor. Özel  depo hizmeti de sunuluyor ve eşyalarınız için tek bir bölümde düzenli muhafaza imkanı sağlıyoruz.  Bina altlarında veya merdiven altlarında eşyalarınızı çürütmeyin. Bizi seçtiğinizde uygun şartlar ve fiyatlarla en iyi ev eşyası depolama hizmetini alabilirsiniz.

Uzun süre bulunduğu şehirden ayrılmak üzere olanlar ve diğer nedenlere bağlı olarak ev eşyalarının güvenli bir yerde tutmak isteyenler için depolama hizmeti sunuyoruz. Depolama hizmeti için başvurduğunuz takdirde kısa süre içinde bir uzman gelip eşyalarınız miktarını ve durumunu tespit etmenizi sağlamakta ve nakliye, depolama ücreti gibi konularda bilgi vermektedir.

Depo tercihinizi bizden yana kullanın, eşyalarınızın başına bir şey gelebilir korkusu içinizde olmasın. Güvenli ve sigortalı depolarımız ile hizmet vermekteyiz. Depolarımızın bakımı günlük depo görevlilerimiz tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Sigortalı eşya depolama alanlarımız hem nakliyesi hem de depolaması açısından daha güvenli ve daha kullanışlıdır.

Ev Eşyası Depolama 3 Aşamadan Oluşur

 1. Eşyalarınızı evden alıyoruz.
 2.  
 3. Paketleyip Depoluyoruz.
 4.  
 5. Tekrar Kapınıza Getiriyoruz.

Kimler Ev Eşyası Depolamaya İhtiyaç Duyar

 1. Fazla Eşyası Olanlar
    • Evinizide kullanmadığınız yada gereksiz bulduğunuz eşyaları depolayabilirsiniz.

 2. Tadilat Yaptıranlar
    • Evinizde tadilat yaptırmak istediğinizde eşyaları geçici süreliğine depolayabilirsiniz.

 3. Ev Değiştirip Taşıyanlar
    • Evinizi taşımak istediğinizde eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilir ve yeni evinize tekrar ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

 4. Kalıcı Depo Arayanlar
   • Ev eşyalarınızı oluşabilecek tüm olumsuz koşullara karşı korunan depolarımızda dilediğiniz süre boyunca güvenle depolayabilirsiniz.

  Ev eşyası depolama konusunda uzman olan firmamız, eşya taşıma ve depolama hizmetlerini harmanlayarak sorunsuz bir depolama ve taşıma hizmeti sunmaktadır. Ev eşyası depolama için gerekli olan bütün yeterliliğe sahip olan firmamızın depo alanları çağımıza uygun olup son derece moderndir. Depolanan eşyaların tamamı hem toz kir ve neme korunacak şekilde hem de taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı korunaklı ambalajlanmaktadır. Ev eşyası depolama sektöründe kurumsallığı ve profesyonelliği ile tanınan Günaydın Nakliyat depolama hizmetini İstanbul merkezli olarak sunmaktadır.

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin

Asansörlü nakliyat

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin