Ataşehir Eşya Depolama İçin 5 Maddelik Çözüm Planı

Sermayenin depo pazarında çok sayıda teklif var ve potansiyel bir kiracının kişisel eşyalarının veya iş yerinin geçici olarak depolanması için hangi depoyu kiralayacağını anlaması daha mı zor ? Değerlendirme kriterlerini bilmek hatasız bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Ataşehir Eşya Depolama

İstisnasız herkes ucuza geçici depo kiralamak ister . Ancak düşük fiyatın hizmet kalitesini etkileyeceği konusunda makul korkular var. Çoğu zaman, rakiplerin önüne geçmek ve kiracıları çekmek için şirketler tarifeyi düşürür, ancak aynı zamanda depolama koşullarını kötüleştirir. Bazıları güvenlikten, bazıları ısıtmadan ve diğerleri sanitasyon ve temizlikten tasarruf sağlar.

Bu nedenle, birkaç şirketin fiyatlarını karşılaştırırken, depoları olanı tercih edin:

  • 24 saat koruma altındadır;
  • düzenli olarak dezenfektanlar, mantar önleyici ve deratize edici maddelerle tedavi edilir;
  • iklim kontrolü, ısıtma, havalandırma ile donatılmıştır.

Farklı şirketlerden geçici depo kiralama fiyatlarını karşılaştırırken, ev sahiplerinden hangisinin hazır olduğuna dikkat edin:

  • müşteri rakiplerden daha ucuz bir seçenek bulursa fiyatı düşürün;
  • kişisel bir indirim yapın;
  • promosyonun bir parçası olarak bir indirim sağlayın (örneğin, 3 ay veya daha fazla kiralarken ücretsiz depolama).

Aşırı pahalı olmanın, fare kapanındaki bedava peynir hakkındaki sözü hatırlamak için bir neden olduğunu unutmayın. Tarife çok düşükse, hasar ve hatta mülk hırsızlığı riskleri yüksektir.

Ucuz bir depo seçerken başka nelere dikkat edilmelidir?

Ataşehir’deki ucuz bir depo, binaların tehlikeli bir sanayi bölgesinde yer aldığı anlamına gelmez, burada tepedeki ormandan geçmenin üç gün alacağı anlamına gelmez. Ve bu aksiyom, başkentin tüm bölgelerinde ve Ataşehir bölgesinde popüler ulaşım kavşaklarının veya toplu taşıma duraklarının yakınında çeşitli boyutlarda depolama tesisleri sunan DepolamaSepeti şirketi tarafından doğrulanmaktadır. Bu tür erişilebilirlik, evinizin veya ofisinizin yakınında bir depo seçmenize olanak tanır – ve bu, yolda para harcamanıza gerek olmadığı için tasarruf etmenin başka bir yoludur.

Hedefleri ne olursa olsun, her kiracı ile uzun vadeli işbirliğine odaklanan bir şirket bulmak önemlidir – birkaç hafta, ay veya yıl boyunca bir depo kiralamak. Ek hizmetler getirmeyen böyle bir şirket, sizi “hava için” ödemeye zorlamaz, her depo kompleksinin çalışmalarını rasyonel olarak düzenler. Örneğin, DepolamaSepeti’nin şişirilmiş bir personeli yoktur ve yöneticiler her zaman belirli bir miktarda mülkün depolanması için hangi alanın en uygun olacağını önerir. “DepolamaSepeti” ile, depo onarım süresi için kiralanmışsa veya taşınırken eşyaların, mobilyaların, ekipmanların teslimi ve yüklenmesinden tasarruf etmek kolaydır.

Son kriter, ilgili personelin sözleriyle değil, gerçek kiracıların incelemeleriyle teyit edilen şirketin itibarı olmalıdır. Kiraya verenin resmi web sitesinde değil, İnternette incelemelere bakmak daha iyidir – bu şekilde, müşterilerin geçici depolama depolarında hizmet kalitesinden memnun olup olmadığı konusunda en objektif fikri elde edebileceksiniz. Ve internette Ataşehir Eşya Depolama hakkında yeterli sayıda inceleme var – bu nedenle şirketin itibarını kontrol etmek zor olmayacak.

Kişisel mülk veya iş depolamak için Ataşehir’de ucuz bir depo arayan herkesin Depolama Sepeti‘ni araması ve depolarını kiralamanın doğru seçim olduğundan emin olması önerilir.

Erenköy Depolama

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin