İstanbul eşya depolama sektörü için en çok tercih edilen firma olmamız bizi diğer firmalardan öne çıkaran en önemli özelliğimizdir. İstanbul şehri öğrenci ve memur nüfus yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerin başında gelir. Özellikle başlıca semtlerden Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy bunlara en iyi örneklerdendir. Memurlar, dönemsel olarak geçici görevle şehir dışı ya da yurt dışına gönderilebilir. Üniversite tatil dönemine girdiğinde ailesinin yanına geçen öğrenciler, sadece eşyaları için ev kirası ödemek istemeyebilir. Ani taşınma ihtiyaçları, evlilik, boşanma ve askerlik gibi görevler söz konusu olduğunda kişiler, eşyalarını geçici olarak emanet edecek bir yere ihtiyaç duyabilir. Eşyaları elden çıkarıp yenilerinin alınması, sadece eşyalar için eve kira verilmesi ya da kısa bir süre için eşyaları taşımanın masraflı oluşu, kişileri eşyalarını geçici olarak depolayabileceği bir yer arayışına iter. Bu gibi durumlarda, İstanbul eşya depolama firmalarının sunduğu hizmet paketleri eşyaları için geçici bir yer arayanlara etkili çözümler sunar.

Depolama Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kadıköy, Maltepe, Ataşehir eşya deposu ihtiyacının en çok gerek duyulduğu bölgeler olarak bilinmektedir. Belirli dönemlerde neredeyse herkesin ihtiyaç duyacağı bir alternatif olarak öne çıkar. Geçici bir süre şehir ya da ülke dışına gidecek insanlardan tadilat süresince eşyaları için bir yere ihtiyaç duyanlara kadar herkes, İstanbul eşya depolama firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilir.

-İhtiyaçtan daha küçük bir eve taşınıp eşyalarından vazgeçemeyenler,

-Yaşam alanında yeterli alanı olmayan fakat kendisi için kıymetli eşyaları olanlar,

-Geniş  hacimli hobi aletlerini nereye koyacağını bilemeyenler,

-Eski ya da koleksiyon değeri yüksek eşyaları için güvenli bir depolama çözümü arayanlar,

-İkamet edeceği ev için tüm eşyalarını hazır etmiş fakat sadece eşyalar için ev kirası vermek istemeyenler,

-Evlilik hazırlığı içerisindeki çiftler, kendileri için en uygun depo kiralama hizmetini değerlendirebilir.

Depolama Nasıl Yapılır?

Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy merkezli eşya depolama hizmeti, sadece bireysel depolama ihtiyaçları için çözüm oluşturmaz. Tadilatta olan atölye, dükkan ve işletmelerinin eşyalarını güvenle depolamalarını da sağlar. Kurumların kıymetli evrak ve belgeleri için güvenilir bir saklama alanı sunar ya da ticari sebeplerle depolama alanına ihtiyaç duyan tüm kurum, işletme ve firmalara ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren çözümlerden faydalanma olanağı imkanı verir.

Kiralık eşya deposu fiyatları, sadece eşyalar için ev kiralama ya da eşyaları bir oradan bir buraya taşımaktan çok daha ekonomik olmasıyla dikkat çeker. Fakat İstanbul eşya depolama seçeneği, sadece maliyet sebebi ile avantaj sağlamaz. Eşyalarını ardında bırakıp başka bir şehir ya da ülkeye gidecek olanların güvenlik beklentilerine de tam olarak yanıt verir. Kişiler, bir şekilde kendi eşya depolama çözümlerini değerlendirdiklerinde, ne kadar özenli olurlarsa olsunlar, rutubet, su baskını, yangın ve hırsızlık gibi nedenlerden ortaya çıkabilecek zararlara karşı eşyalarını etkili bir şekilde koruyamaz. Özellikle maddi değeri yüksek antika, önemli belge ya da kıymetli eşyalar söz konusu olduğunda ekstra güvenlik önlemleri, özen ve dikkat gerekir. Bireysel olarak eşyaların sürekli kontrol edilmesi gibi bir durum olamayacağı için İstanbul eşya depolama hizmetleri sunan firmamızdan profesyonel bir destek almak etkili bir çözüm olabilir.

Kurumsal ihtiyaçlara yönelik İstanbul eşya depolama hizmetleriyse işletme, kurum ve firmaların depolama maliyetlerini aşağı çekmelerine yardımcı olur. Özellikle yenilikçi çözümler getiren ve ileri teknolojilerden faydalanan bir eşya depolama firması ile çalışıyorlarsa uzun vadede tecrübeli bir iş ortağı edinmenin faydaların deneyimleyebilirler.

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin