Yeni kayaklar satın almak veya dairenizi yeniden dekore etmek, bebek sahibi olmak veya ev taşımak gibi ortak noktalar nelerdir? Yukarıda açıklanan tüm durumlarda, depolamaya ihtiyaç vardır. Giysileri, mobilyaları veya çocuk oyuncaklarını atmak her zaman mantıklı değildir. Bu öğeler gelecekte yararlı olabilir. Bir snowboard, bisiklet ve diğer spor malzemeleri sadece bir sonraki sezona kadar bir yere konulmamalı, aynı zamanda doğru şekilde yapılmalıdır. Bu sorunları çözmek için Antresol24 şirketi kuruldu. Hemen hemen her dönem için eşyaların depolanmasını organize etmenin kolay olduğu bir kutu kiralayabilirsiniz. Hizmeti kullanmak kolay ve basittir.

Eşya Depolama Deposu nedir?

Depolama Sepeti, İstanbul’da bulunan modern bir depodur. Bireysel kutuların bulunduğu birkaç kat ile temsil edilir. Bunlar kilitli özel odalardır. Kutuların anahtarları yalnızca kiracılara verilir. Kapılar ve duvarlar güçlü metal levhalardan yapılmıştır. Kutular tavan yüksekliği ve alanı açısından birbirinden farklılık göstermektedir. Kiralanan binalarda, sözleşmenin izin verdiği herhangi bir mülkü işaretleyebilirsiniz.

Depo, uygun nakliyat taşımacılığı için geniş koridorlara sahiptir. Kiracılar kargo arabalarını kullanabilirler. Depo’ya erişim sadece eşya sahipleri geçişlerle gerçekleştirilir. Kiracı ve vekilleri tarafından alınır. Bu, mülke yetkisiz erişim olasılığını ortadan kaldırır. Eşya Depolama Sepetin de kişisel eşyaların depolanması bir güvenlik garantisidir.

Geçici depolama hizmeti kimler için uygundur?

“DepolamaSepeti”, bireyler ve tüzel kişiler tarafından eşyaların saklanması için uygundur. Nakliyat, onarım süresi, yeni bir ev veya ofis ararken, İstanbul’dan ayrılış zamanı vb.

Eşyaların geçici olarak ucuz depolanması uygundur:

 • Bebek arabası
 • Bisiklet
 • Oyuncak yerleştirmek için bir yere ihtiyacı olan çocuklu aileler.
 • Bireysel girişimciler için – ticari ürünler
 • Mobilyalar
 • Kullanılmayan ofis ekipmanları
 • Arşivler yerleştirmek. Kutu kiralamak talebin arttığı bir dönem için uygundur.
 • Araba sahipleri.
 • Depoda, çeşitli çeşitlerin dört mevsim depolanmasını veya yaz / kış lastiklerinin muhafazasını organize etmek kolaydır.
 • Profesyonel atletler.
 • Hücreler ve kutular, ekipman, envanter vb. depolamak için mükemmeldir.

Bir depo kiralamanız gerekebilecek birçok senaryo vardır.

Eşya Depolama Sepeti deposunda neler saklanabilir?

Bir küçük depo da veya ayrı bir depolama da çok çeşitli öğeler depolayabilir. İşte sadece küçük bir örnek:

 1. Aletler
 2. Ayakkabılar ve giysiler
 3. Çocuk eşyaları
 4. Balık tutmak için mücadele
 5. Araba lastikleri
 6. İnşaat malzemeleri
 7. Arşiv belgeler
 8. Mobilya
 9. Spor ekipmanları

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolamak için Depolama Sepeti deposunu seçmek neden avantajlıdır?

Hizmetin avantajları arasında not edilmelidir:

Süper klon pazarındaysanız Replica Rolex , Süper Klon Rolex gidilecek yer! Çevrimiçi en büyük sahte Rolex saatleri koleksiyonu!

 1. Ofiste, dairede, evde boş alan aramaya gerek yok. Yığınlar yaşam konforunu, depolama kalitesini etkiler. Bir süreliğine kutu kiralamak ve yer açmak çok daha kolay. Hizmeti uygun bir zamanda kullanabilirsiniz.
 2. Kullanılabilirlik. Bir alışveriş ve eğlence merkezinde bir metrekarelik bir daire veya depo kiralamanın fiyatını hesaplarsak, şirketimizden önemli ölçüde daha yüksek olacaktır.
 3. Sabit sıcaklık ve nem. Düşük ortam sıcaklığı, yüksek nem, sıcaklık dalgalanmaları – tüm bu faktörler ekipmanın, mobilyaların, belgelerin güvenliğini olumsuz etkiler. Bu nedenle firmamız depoyu, depolama koşullarını optimum hale getiren modern ısıtma ve havalandırma sistemleriyle donatmıştır. Kuruyuz, kemirgen ve diğer zararlılar yok.
 4. Sigorta. Yangınlar ve diğer olaylar %100 korunamaz. Bu nedenle, müşterilerin tüm mülkleri sigortalıdır, bu da ek bir garantidir.
 5. 24 saat erişim. Kiralık bir kutunun kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur. Kiracı istediği zaman gelme hakkına sahiptir. Çalışma takvimine hafta sonları ve tatiller dahil değildir.
 6. 24 saat güvenlik. Bölgede ve koridorlarda 24 saat video gözetimi vardır.
 7. Yüksek tavanlar. Öğeleri birden çok katmana yerleştirmek için yeterli alan.
 8. Alana göre geniş kutu seçimi. 1 ila 20 metrekare.
 9. Depoların düzenli temizliği. Toz ve diğer kirleticilerin miktarını en aza indirir.

Depolama Sepeti sezonluk depolamanın avantajları arasında şirketin itibarı da yer alıyor. Bir yıldan fazla bir süredir piyasadayız, istanbul’un binlerce sakini ve misafiri hizmetlerimizi kullanıyor.

Eşya deposu nedir?
esya-depolama-nedir
Depolama

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin