Depolama alanları kişiye özel ve sigortalıdır, depolama seçeneklerimiz hakkında fiyat bilgisi almak için depo kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Depo fiyatını seçtiğiniz özelliklere göre en uygun kampanyaları size sunarak hesaplamaktadır ve sektördeki en uygun fiyat garantisini sağlamaktadır.

Depolama Fiyatları

hesaplarken ihtiyacınız olan en uygun alanı belirlemenize yardımcı olan kiralama adımlarımız fiyatlarımızda da eşyalarınızın güvenle taşınması için size en uygun fiyat tekliflerini sunar. Anlık olarak kiralayabileceğiniz depo seçeneklerini görürken kiralamak istediğiniz deponuz için fiyatlar hızlıca hesaplanır ve size sunulur. Bu şekilde tüm maliyeti görüntüleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza uygun depoyu belirleyebilirsiniz. Amacımız size en uygun maliyette depolama seçeneğini en hızlı ve en güvenli şekilde sunmaktır.

Sistemimiz müşterilerimiz için en uygun fiyatları hesaplarken, depo kapasitelerine göre anlık olarak fiyat bilgisi uygulamaktadır. Depolama hizmetimizi İstanbul’da eşya depolama konusunda profesyonel olarak hizmet veren ve sabit fiyat politikası olan bir firmadır, müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği konusunda kendini kanıtlamış bir kuruluştur. Uzun vadeli bir eşya depolama ihtiyacınız var ise size bu konuda en uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınıza çözüm üretir.

Eşya Depolama Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Depo fiyatları talep etmiş olduğunuz sayı, alan ve adete göre farklılık göstermektedir. Farkımız; bir depo fiyatlarımızın ve kalitemizin diğer tüm depolara göre daha uygun ve daha güvenli olmasıdır.

Aşşağıda belirttiğimiz fiyat tablosunda online olarak anında fiyat seçeneklerini görebilir geniş ödeme seçeneğimiz ile eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eşyalarınız belirtmiş olduğunuz lokasyondan taşınarak depolama alanlarımıza yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz ve nakliye araçlarımız ile İstanbul’da ev eşyası veya kişisel tüm eşyalarınızın depolanmasında, müşteri odaklı fiyat politikası ile geniş yüz ölçümü ile kapalı alanda hizmet vermektedir.

İstanbul’da kiralık bir depoya ihtiyacınız var ise bizi tercih edin, son teknolojiden ve yüksek müşteri memnuniyetinden sizde faydalanın.

Ücretlendirme

 

Hizmet Aylık Ücret (+KDV)
Mini Depolama 100₺
Mıdı Depolama 130₺
Maksi Depolama 180₺
Ultra Depolama 200₺
Mega Depolama (1 Oda) 240₺
1+1 Depolama (1 oda 1 salon ) 270₺
2+1 Depolama (2 oda 1 salon) 300₺
3+1 Depolama (3 oda 1 salon) 340₺

Personel Ücretleri

Bölgeler Ücretleri
Anadolu Yakası 180₺ (+KDV)
Avrupa Yakası 190₺ (+KDV)

Nakliye ücretleri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin