goztepe-esya-deposu

Göztepe Eşya Deposu

Yalnızca depolama hizmeti vermiyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. Yeni nesil göztepe eşya deposu hizmeti almaya hazır mısınız?

Göztepe Eşya Depoları
Goztepe-kiralik-depo

Göztepe Eşya Depolama Hizmetinde Neler Var?

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve uzun yıllar edindiğimiz tecrübelere dayanarak, hizmet portföyümüzü geliştirdik ve sizlere çok farklı eşya depolama seçenekleri oluşturduk.

1-) Göztepe Arşiv Depolama

Her eşyanın saklanma ve muhafaza altına alma koşulları farklıdır. Arşiv depolama hizmetinde de bu durum aynen geçerlidir. Mesela arşiv niteliği taşıyan belgeler, kuru ve nem olmayan bir ortamda saklanmalıdır. Ayrıca yangın tehlikesine karşı da her türlü güvenlik önlemi alınmış olmalıdır.

Göztepe arşiv depolama
goztepe-arsiv-depolama

2-) Göztepe Asansörlü Eşya Taşıma ve Depolama

Yüksek katlardaki daire ya da ofislerinizdeki eşyaları, nakliye araçlarımıza güvenli bir şekilde taşıyoruz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan süre kadar eşyalarınızı güvenli olan depolarımızda muhafaza altına alıyoruz.

Yapılardaki dar koridor ve kapılardan dolayı zarar görebilecek eşyalarınızı, pencere alanlarından taşıyoruz. Böylece zaman ve para kaybının önüne geçmiş oluyoruz.

3-) Ofis Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmetlerimizden bir tanesi de ofis eşyası depolama hizmetidir. Elektronik eşyalar, önemli evraklar ve pahalı yazıcılar…

Tüm bu eşyaların uygun ortamlarda ve güvenliğin olduğu depolarda saklanması gerekir. 

Peki ama tüm bu eşyaları hangi koşullarda muhafaza altına alıyoruz?

Depolama Koşullarımız Hakkında

Tüm depolarımız kapalı devre kamera sistemlerine sahiptir. Ayrıca çift vardiya çalışan güvenlik personellerimizden yardım alıyoruz. Böylece iki katmanlı güvenlik sistemi kullanmış oluyoruz ve içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı güvenle bize emanet edebiliyorsunuz.

Tüm depo alanlarımızda raf ve bölme sistemini kullanıyoruz. Eşya depolama için kullandığımız paslanmaz çelik rafları, zeminden 50 cm yukarıda bulunuyor.

Göztepe eşya deposu hizmetimizde yangın ve güvenlik alarm sistemi kullanıyoruz. Duman ve yangın dedektörleri ile depo alanlarımızı sürekli kontrol ediyoruz.

Tüm depolarımız içindeki eşyalarla birlikte sigortalıdır. Amacımız göztepe‘de müşterilerimizin aldıkları hizmette hiçbir şekilde kayba uğramamalarıdır.

Pratik depo alanları kullanıyoruz. Yani taşınabilir kabinlerle hacim olarak küçük eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Her an taşınmaya hazır bir şekilde…

Tüm eşya deposu alanlarımız özel havalandırma ve iklimlendirme sistemlerine sahiptir. İç ortamdaki sıcaklığın sürekli denetlenmesini sağlıyoruz. Böylece aşırı nemden ya da kuru havadan etkilenebilecek eşyalarınız için ideal ve güvenli bir ortam sağlamış oluyoruz.

Eşya depolama sorunlarından birisi de haşerelerdir. Tüm depo alanlarımızı eşyalara zarar verebilecek haşerelere karşı düzenli olarak ilaçlatıyoruz.

Kolyeler, tasmalar ve kolyeler gibi popüler kadın kolyeleri sunuyor chain necklace. Her duruma uygun çeşitli metal ve değerli taşlardan yapılmış takılar satın alın

Depo alanlarımızın içini, eşyaların kolay taşınabileceği bir şekilde dizayn ettik. Eşyalara zarar verebilecek taşıma usullerinden uzak duruyoruz. Tüm depolarımız minyatür birer trafik alanı gibi…

Göztepe Eşya Depolama

Elle taşıma ve makineler aracılığı ile taşıma yöntemleri ile çalışıyoruz. Bu yüzden göztepe eşya depolarımızda elle taşıma yapabilecek personelleri ve forklift gibi makineleri her an hazır bulunduruyoruz.

Eşyalarınızı depolama alanlarına getirmeden önce, en kaliteli malzemeler ve en etkili paketleme teknikleri ile paketliyoruz. Depoya gelen her eşyanın, kurallarına uygun bir şekilde paketlendiğinden emin oluyoruz.

Depolama Sepeti ile Avantajlısınız!

1+0 depolama paketinden 3+1 depolama paketine kadar, dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Depolama sepeti hizmetimiz sayesinde, eşya sayısı kadar ödeme gerçekleştirmiş olursunuz.

Size özel hazırladığımız bu paketler hakkında daha detaylı bilgi için, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

En Uygun Göztepe Eşya Depolama Fiyatları Bizde!

İstanbul ilindeki en uygun eşya depolama fiyat imkanları bizde! Eşyanızın hacmi, saklama süresi ve değeri ölçüsünde fiyat belirliyoruz.

Fiyatlar hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken müşteri danışmanlarımızla görüşmek!

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin