Eşya depolama tatil

Tatile Çıkmadan Eşya Depolama

Tatil hediyeleri için avlanmaya başlamak için asla erken değildir! Perakendeciler, fazla stoğu temizlemek için genellikle tatillerden hemen sonra satış yaparlar. Ek olarak, yılbaşından hemen sonra hediyeler almak, sevdiklerinize gizlice sokmak için size daha fazla zaman verebilir. Hediye arayanları hediye zulanızdan uzak tutmak zor olabilir. İster dakikalar içinde hediyelerini yatağınızın altında bulsunlar, ister bodrumdaki sözde ev depolama eşya depolama yerinizi koklamayı başarsınlar, keşifleri tatil sürprizlerine gölge düşürebilir. Kendi kendine saklamanın neden tatil sezonu için en iyi hediye saklama fikirlerinden biri olabileceğini öğrenin.

En Yaygın Depolama Noktaları

Evinizin etrafında leke saklamayı düşündüyseniz, muhtemelen sevdikleriniz de onları düşünmüştür. Noel hediyeleri ve diğer tatil hediyeleri için en iyi saklanma yerleri de keşfedilmesi en kolay yerlerdir. Hediyeleri saklamak için en sık kullanılan noktalar şunlardır:

1. Yatak odası dolapları

2. Misafir odaları

3. Vestiyer dolapları

4. Yatakların altında

5. Araba sandıkları

Neden bir tatil Eşya Depolama birimi kullanmalıyım?

Dolabınız kullanışlı olsa da evinizde saklanması imkansız bazı hediyeleriniz olabilir. Bisikletlerin, ev aletlerinin ve diğer büyük hediyelerin üzerine bir battaniye atmakta sorun yaşamazsınız, ancak bunlar yine de mevcut avcılar için kolay hedefler olacaktır. Bir depolama birimi, hediyeleriniz için daha fazla tatil deposu oluşturur.

Tatil meraklılarına karşı savunmasız olmanın yanı sıra, araba bagajları gibi saklanma noktaları, sıcaklığa veya neme duyarlı eşyaları hasar riski altında bırakabilir. İklim kontrollü bir depolama birimi, meraklı gözlerle aşırı sıcaklık ve nem sorunlarını çözer. 

Sevdikleriniz bir saklama ünitesinde hediye sakladığınızdan şüphelense bile, yatak odanızın dolabında veya boş odanızda olduğu gibi ona erişemezler. Tamamen çitle çevrili çevre ve dijital video kaydı gibi diğer depolama güvenliği özellikleri de tatil hırsızlarının hediyelerinizle kaçmasını önler. 

Tatil Depolamasını Kullanmanın Diğer Yolları

Eşya DepolamaEşya Depolama alanı yalnızca çocuklarınızın yeni scooterlarını saklamak için ideal değildir. Ayrıca hediye paketlemek ve hediye paketleme malzemelerini saklamak için size evden uzakta özel bir alan sağlarlar. Onları saklayacak yerlerden daha fazla tatil dekorasyonunuz mu var? Evinizde tatil neşesine yer açmak için mobilya parçalarını, günlük dekorları ve daha fazlasını ünitenizde saklayın.

Hediyeler Bir Depolama Biriminde Nasıl Saklanır?

Artık hediyeleriniz için kusursuz bir yer bulduğunuza göre, aşağıdaki önemli ipuçlarını takip ederek bunları uygun şekilde saklayın:

• Kolay erişim için tatil hediyelerini ünitenin önüne yerleştirin

• Hasarı önlemek için daha küçük kutuları büyüklerin üzerine koyun

• Küçük eşyalar ve stok doldurucular için kapaklı şeffaf saklama kapları kullanın

Eşya Depolama Uzmanlarıyla Gelecek Yılın Hediyelerini Sürpriz Hale Getirin

Eşya Depolama Uzmanlarında, tatil sezonunun ne kadar heyecan verici ve bunaltıcı olabileceğini anlıyoruz. Paketlenmemiş hediyelerin keşfedilmesini engellemenin yanı sıra, bir saklama ünitesi, tüm yıl boyunca evinizde ek alan yaratmanıza yardımcı olabilir. Son hediyeyi açtıktan ve ışıkları kapattıktan sonra, gelecek yıl için süslemelerinizi ve arta kalan hediye malzemelerinizi saklayın.

Sizden Gelen Yorumlar

Ofis Taşımacılığı yaptırmak için bir proje yürüttük. Gerçekten çok memnun kaldık. Adem Bey ve Ekibine Teşekkür ediyorum.
Onur Ertem
Web Tasarımcı
Derneğimiz için kendilerinden hizmet talep ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ahmet Ak
Ak Derneği Başkanı
İşletmemizi yeni bir lokasyona taşımamız gerekiyordur. Yeni lokasyonumuzun satın alım işlemleri gerçekleşene kadar eşyalarımıza çok iyi göz kulak oldular ekibe çok teşekkürler.
Ömer Faruk Sarısoy
Gri Kümes Şarküteri

Siz de Yorumunuzu Gönderin